Bağcılar Hurdacı

BAĞCILAR TOPTAN HURDA ALIMI

Bağcılar bölgesinin tüm Mahalle ve Caddelerine Toptan Hurda alım,satım hizmeti sunmaktayız.Sizler için hem bu bölgede hemde İstanbulun her ilçesine en güncel fiyattan hurda alımı sağlamaktayız.Sizlerde firmamızda bulunan hurda alım konusunda tecrübeli ekibimizle güvenilir hurda satışı sağlayabilirsiniz.

BAĞCILAR HURDA FİYATLARI

Hurdalar fiyatları birçok sebepten dolayı değişebilmektedir.fiyatlar günlük olarak değişebildiği gibi ürün çeşidi,miktarı,ekonomik durumlar ve ihtilat ve ihracat durumu gibi birçok durum fiyatların azalmasına ya da artmasına sebebiyet verebilir.Bu yüzden hurdaların fiyatları için firmamızla her zaman iletişime geçebilirsiniz.

YAPTIĞIMIZ BAŞLICA HURDA HİZMETLERİ

Firmamız sadece hurda alım hizmeti sağlamamaktadır.Fabrika tesis yıkımı,çelik çatı sökümü ve ikinci el konteyner alım ve satımı gibi alanlarda da hizmet sağlamaktadır.

BAĞCILAR HURDACI

    Can metal hurda olarak 52 yıldır müşteri memnuniyetini önemseyerek hurda sektöründe faaliyet göstermekteyiz.Demir,Alüminyum,bakır gibi birçok çeşit hurdayı Adresinizden teslim almaktayız. Ayrıca nakit ödeme seçeneği ile de piyasa fiyatı değeri üzerinden satın alma fırsatı sunmaktayız.Hurda alımı ile ilgili tüm sorularınız için 05335297821 Nolu telefondan firmamıza ulaşabilirsiniz.

 

Hurda SatımBina Fabrika Tesis YıkımıÇelik Çatı Sökümü, Kablo Hurdası, Bakır HurdaÇıkma Saç ProfilKalay HurdasıDemir Hurda, İkinci El Kontreynır Alımıİkinci El Kontreynır SatımıFabrika Yıkımı,Sarı Hurda ,Sarı Aliminyum,Paslanmaz Hurda ,Hurda Elmas,Sert Çinko ,Krom Hurda 

 Blog : 2023-01-03