Hurda Alım ve Satımı

Hurda Alım ve Satımı

Hurdalarınızın geri dönüşüme katkı sağlaması için bir çok firma tarafından yapılan alım-satımlararla mümkün olmaktadır.

Bina tadidatları,yıkımı, farklı işletmelerin materyal değişimi gibi işlemlerde ortaya çıkan tonlarca hurda niteliğindeki atık geri dönüştürülmek üzere, firmalar tarafından alınmakta, taşınmakta ve gerekli işlemlerden geçirilmektedir. Başta demir olmak üzere lehim, nikel, bronz, çinko, çelik, teneke, kurşun, pirinç, alüminyum ve bakır hurda çerçevesine girerek geri dönüştürülebilecekler arasında sayılmaktadır.

Yıkılan binalardan veya tadilat gören yapılardan kalan  bu maddeler, hurda alımve satım işleri yapan  firmalar tarafından toplanmaktadır.

Hurda alımı ve satım fiyatları  kilogram ve ton bazlı olarak belirlenmektedir.

Tüm hurda kablo alım satımları, çelik alımları ve satımları, bakır ve alüminyum alım-satımları, krom, demir, sarı hurda alım satımları konusunda değerlendirmeyi uygun fiyatlar üzerinden yapan firmamız her konuda yardımcı olmaktadır. İnşaat alanlarından kalan atıkların hurda olarak değerlendirmesi yapılabilmektedir.

Hurda alım ve satımı  fiyatları 2022 başta olmak üzere sizlerden yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Hurda alım ve satımı  gibi bir çok hurdalarınızın değerinde alımlarını yapmaktayız. Siz bizden teklif almadan asla Hurda alımı ve satımı  satmayınız. 

Hurda Satım, Bina Fabrika Tesis Yıkımı, Çelik Çatı Sökümü, Kablo Hurdası, Bakır Hurda, Çıkma Saç Profil, Kalay Hurdası, Demir Hurda, İkinci El Kontreynır Alımı, İkinci El Kontreynır Satımı, Fabrika Yıkımı,Sarı Hurda ,Sarı Aliminyum,Paslanmaz Hurda ,Hurda Elmas,Sert Çinko ,Krom Hurda