Hurda Alüminyum

Hurda Alüminyum

Hurda alüminyum, alüminyumun bizzat kendisi kullanılarak üretilmiş bir üründen, geri dönüşüm amacıyla çıkarılmış aluminyum parçalarıdır. Alüminyum, gerek fiziksel özellikleri sayesinde gerekse de dünyanın birçok yerindek rahatlıkla bulunabilmesi sayesinde, birçok sektörde kullanılan bir metaldir.

   Geri dönüşüm sektöründe, her ne kadar en önemli maden hurda bakır olsa da, en yaygın ve en tutulan ürünün de hurda alüminyum olduğu bilinmektedir. Piyasada yaygın halde bulunması ve çeşidinin çok olması bu ürünü popüler hale getirmiştir. İmalat sektöründe ve gündelik yaşamda yaygın olarak kullanılması hurda alüminyumun birçok türünü ortaya çıkarmıştır.

Hurda Alüminyum fiyatları 2022 başta olmak üzere sizlerden yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Hurda Alüminyum gibi bir çok hurdalarınızın değerinde alımlarını yapmaktayız. Siz bizden teklif almadan asla hurdalarınızı satmayınız.

Hurda Satım, Bina Fabrika Tesis Yıkımı, Çelik Çatı Sökümü, Kablo Hurdası, Bakır Hurda, Çıkma Saç Profil, Kalay Hurdası, Demir Hurda, İkinci El Kontreynır Alımı, İkinci El Kontreynır Satımı, Fabrika Yıkımı,Sarı Hurda ,Sarı Aliminyum,Paslanmaz Hurda ,Hurda Elmas,Sert Çinko ,Krom Hurda