Hurda Kablo

Hurda Alımı 

Can Metal Hurda & Geri Dönüsüm olarak 1970 yılından günümüze 52 senelik bir tecrübemiz ile hurdacılık sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Uzman ekip ve kurumsal araç filolarımızla işimizi en iyi şekilde yapıp, sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

Kablo Hurda Nedir ?

Kablo hurdası sanayi ve elektronik her türlü kablolorın iç kısım hurdalarıdır.Özellikle kabloların içerisinde bulunan bakır sebebi ile oldukça önemlidir.Hurda kablolorın içerisindeki bakır nedeni ile kablo hurda fiyatları oldukça önemlidir. Kablo hurda fiyatları özellikle elektrik sanayisinde kablo türüne çok sık rastlanmaktadır.Bu alanlarda kullanılan kablolar ömrünü tamamladığında ise kablolardaki bakırın kalitesi ve durumuna göre geri dönüşüm işlemi yapılmaktadır. Hurda Kablololar  kilogram olarak  satın alınmaktadır.Hurda kablo fiyatları 2022 başta olmak üzere sizlerden yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Hurda kablo gibi bir çok hurdalarınızın değerinde alımlarını yapmaktayız.. Siz bizden teklif almadan asla hurdalarınızı satmayın. 

Hurda Satım, Bina Fabrika Tesis Yıkımı, Çelik Çatı Sökümü, Kablo Hurdası, Bakır Hurda, Çıkma Saç Profil, Kalay Hurdası, Demir Hurda, İkinci El Kontreynır Alımı, İkinci El Kontreynır Satımı, Fabrika Yıkımı,Sarı Hurda ,Sarı Aliminyum,Paslanmaz Hurda ,Hurda Elmas,Sert Çinko ,Krom Hurda