Hurda Sarı

Sarı Hurda

Sarı hurda pirinç üzerine çinko maddesinin bakıra katılmasıyla elde edilir. Sarı diye adlandırılan pirinç içerisinde birçok element bulundurur. Bu elementler ilk olarak kurşun, arsenik, fosfor, kalay, nikel ve antimondur. Sarı hurda, kişilerin kullanması ile birlikte artık kullanımı olmayan maddeye denir. Sarı maddesi bir madendir ve hurda haline gelmiş yani kullanılamayacak durumda olan sarı hurdası da bir madendir. Sarı hurda kullanımı bittiğinde tamamen yer kaplamaktan başka bir işe yaramayan maddedir.

Sarı Hurda  fiyatları 2022 başta olmak üzere sizlerden yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Sarı hurdası gibi bir çok hurdalarınızın değerinde alımlarını yapmaktayız. Siz bizden teklif almadan asla Sarı hurdalarınızı  satmayınız. 

 

Hurda Satım, Bina Fabrika Tesis Yıkımı, Çelik Çatı Sökümü, Kablo Hurdası, Bakır Hurda, Çıkma Saç Profil, Kalay Hurdası, Demir Hurda, İkinci El Kontreynır Alımı, İkinci El Kontreynır Satımı, Fabrika Yıkımı,Sarı Hurda ,Sarı Aliminyum,Paslanmaz Hurda ,Hurda Elmas,Sert Çinko ,Krom Hurda