Hakkımızda

Can Metal Hurda & Geri Dönüsüm


Can Metal Hurda uzun yillardan beridir Istanbul ve civarinda, hurda sektöründe hizmet vermektedir. Kurulus yeri Istanbul’dur. Özellikle Avcilar ve Esenyurt ilçeleri basta olmak üzere Istanbul’un tüm ilçelerinden demir hurdasi alim-satim islemleri yapmaktadir. Can Metal Hurda’nin faaliyet alani sadece hurda alim-satim islemleri ile sinirli degildir. Can Metal Hurda Metal, bina yikimi, moloz ve atik nakliyesinde de Istanbul’un en önemli hurdaci firmalarindan biri olmustur.

Demir hurdasi Istanbul hurda sektöründe büyük bir paya sahiptir. Geri dönüsümünün kolay olmasi ve demir metalinin birçok alanda kullanilmasi demir hurdasinin önemini arttirmaktadir. Otomotiv sektöründe, gemi sanayisinde, insaat sektöründe, çelik sanayisinde, elektrikli ve elektronik malzemelerin üretiminde, diger teknolojik ürünlerin yapiminda, tarim araçlari üretiminde, trafik levhalari yapiminda, bazi mutfak esyalari yapiminda kisaca hayatimizin her alaninda demir metali kullanilir. Kullanim alani bu kadar genis olan demirin geri dönüsümü oldukça önemlidir.

Can Metal Hurda, Istanbul hurdacilari arasinda demir hurdasinin geri dönüsümüne katki saglayan en büyük firmalardan biridir. Özellikle Istanbul’un Avcilar ve Esenyurt ilçeleri civarinda her türlü demir hurdasi alimi yapmaktadir. Insaat sektörünün günden güne gelistigi Istanbul’da insaat artigi demir hurdasi alimi Can Metal Hurda’nin isidir. Hurda karsiligi bina yikim islemleri ise yine Can Metal Hurda’nin faaliyetleri arasindadir.

Sektörde Lider Firma Olmanin Gururunu Yasiyoruz..

Can Metal Hurda & Geri Dönüsüm olarak 1970 yilindan günümüze 40 yılın üzerinde bir tecrübemiz ile hurdacilik sektöründe faaliyet göstermekteyiz.

Yerinde Hurda Alimi

Araç filomuzla Yerinde Hurda Alimi

Hassas Hurda Tartimi