Hizmetlerimiz

Can Metal Hurda & Geri Dönüsüm

Can Metal Hurda & Geri Dönüsüm Can Metal Hurda uzun yıılardır Istanbul ve çevresinde , hurda alımı ve geridönüşğm sektöründe hizmet vermekteyiz. Genel Merkezimiz Istanbul’dur. İstanbul'un tüm ilçeleri basta olmak üzere Kocaeli,Trakya,Gebze,Yalova,Bursa ve ilçelerinde de hurda alim-satim işlemleri yapmaktayız. Can Metal Hurda’nin faaliyet alani sadece hurda alim-satim islemleri ile sinirli degildir. Aynı zamanda Kablo hurdalarının geri dönüştürülmesi, Bina yıkım hizmetleri, İnşaat Hurdası gibi alanlarda da faaliyet göstermekteyiz.Demir Hurdasi


Demir hurdasi fiyatlari islemleri Istanbul metal borsasi üzerinden yapilmaktadir. Istanbul demir hurdasi alim islemleri yapan Can Metal Hurda & Geri Dönüsüm 20 yili askindir sektörde hizmet vermektedir.


Hemen Arayın

Bakir Hurdasi


Bakir hurdasi alim islemlerini herhangi bir hurdaciya degil de konusunda uzman Can Metal Hurda’ya yaptirirsaniz bu sayede ederi kadar bu elinizde bulunan bakir hurdasini satabilirsiniz.


Hemen Arayın


Alüminyum Hurdasi


Geri dönüsüm sayesinde tekrardan kullanilmakta olan alüminyum hurdasi, yeniden üretilen alüminyumla kiyaslandiginda %35’e varan yani 3’te 1 oraninda enerji olarak tasarruflu olmaktadir.


Hemen Arayın

Karton Hurdasi


Karton hurdasi alim birçok seye dikkat edilmektedir. Kartonun daha önce kullanilip kullanilmadigi, islaklik olup olmadigi, baski bulunup bulunmadigi ve yapiskan kullanilmis mi olmasi gibi kriterlere dikkat edilmektedir.


Hemen Arayın


Krom Hurdasi


Krom hurdasi fiyatlari genel olarak metal borsalari etrafinda sekillense de, firmalar tarafindan piyasa sartlari etrafinda düsünülerek fiyatlandirilir ve halka öyle arz edilir.


Hemen Arayın

Kursun Hurdasi


Kursun hurdasi alimi geri dönüsüm saglar. Kursunun tüketimi dünya çapinda artmaktadir. Can Metal Hurda & Geri Dönüsüm, 20 yili askin sektörde hizmet vermektedir.


Hemen Arayın


Kablo Hurdası


Kablo hurdasi alımı ve aynı zamanda kablo hurdalarının hammadeye dönüşü konusunda uzman ekiplerimizle destek vermekteyiz.Sizde kablo hurdalarınızın değerinde satışı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Hemen Arayın

Bina Yıkım ve İnşaat Hurdası


Bina yikimi, genis çapli bir prosedür oldugu için büyük bir titizlik gerektirir. Alaninda uzman ve profesyonel ekiple yapilmamasi, geri dönüsü olmayan sorunlara yol açar.


Hemen Arayın