İstanbul Hurdacı

İSTANBUL HURDACI

 İstanbulda en yakın hurdacı arıyorsanız doğru yerdesiniz. İstanbul Hurdacısı da olarak bilinen Can metal hurda 52 yıldır bu sektörde hurda alımı yapmakta olan firmalar arasındadır.Sizlerde tek kullanımlık ya da kullanmadığınız atık hurdaları en yüksek fiyattan satmak için firmamızla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

 İSTANBUL HURDACI TELEFON NUMARASI

Hurda demir ,kalay,hurda sarı alımı,soyma bakır alımı ve fabrika yıkımı gibi birçok hizmeti olan firmamızın  sizler için güncel olarak en iyi fiyattan hurda alımı sağlamaktadır.Tüm müşterilerimiz  05335297821 nolu telefondan fiyat bilgisi ve sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   İSTANBUL HURDA FİYATLARI

Hurdalar fiyatları birçok sebepten dolayı değişebilmektedir.fiyatlar günlük olarak değişebildiği gibi sektör içindeki durum,ekonomi durumu,talep durumu ve ihtilat ve ihracat durumu gibi birçok durum fiyatların azalmasına ya da artmasına sebebiyet verebilir.Bu yüzden hurdaların fiyatları için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

  İSTANBULDA HURDA  HİZMETİ VERDİĞİMİZ İLÇELER

İstanbulun tüm avrupa ve asya ilçelerine hurda alım hizmeti sunmaktayız.Tüm hurdalarınızı adresinizden nakit ödeme seçeneği ile satın almaktayız.Sizlerde geri dönüşüme,enerji tasarrufuna destek sağlamak ve en yüksek fiyattan hurdalarınızı satmak için bizden fiyat bilgisi almadan hurdalarınızı satmayınız.

 

Hurda SatımBina Fabrika Tesis YıkımıÇelik Çatı Sökümü, Kablo Hurdası, Bakır HurdaÇıkma Saç ProfilKalay HurdasıDemir Hurda, İkinci El Kontreynır Alımıİkinci El Kontreynır SatımıFabrika Yıkımı,Sarı Hurda ,Sarı Aliminyum,Paslanmaz Hurda ,Hurda Elmas,Sert Çinko ,Krom Hurda

 

 Blog : 2022-12-26